25.8.12

boho love.


Frędzle, piórka, jeansowe szorty, duże okulary w kolorze bursztynowym i luźny, niezobowiązujący t-shirt. Całość utrzymana w stonowanych, z pewnością nie krzykliwych kolorach. Żeby dodać ,,chic" do ,,boho" na stopach sandałki na wysokim obcasie i platformie w pięknym nasyconym kobaltowym kolorze:) Świetnie czuję się w tej stylizacji. Idealnie nadaje się na wolny od pracy czy zajęć dzień, z tak przyjemnymi letnimi temperaturami, które na szczęście zdają się nie mieć jeszcze zamiaru nas opuszczać!
Jeśli jutro pogoda dopisze, zapowiada się dzień nad wodą! Czy może być coś lepszego w niedzielny, sierpniowy dzień?:)
Ściskam Was mocno,
besos,
BC

***
Fringes, feathers, shorts, big amber sunglasses and loose, comfortable t-shirt. All in calm, for sure not neon, colours. To add "chic" to "boho" at my feet heeled platformed sandals in stunning, deep electric blue colour:) Feel amazing in that outfit. Don't you think it's perfect for a day free of all our duties with temperatures so high, so summer?
If the weather is so fine tommorow, I'll spend all day at the swimming pool. Is there any better option? Don't think so:)
Hugs and kisses,
BC

Tank top: Pull&Bear
Shorts: Pull&Bear
Bag: Stradivarius
Sandals: Pull&Bear
Sunglasses: H&M
Watch: River Island
Necklace: Stradivrius

4 komentarze:

  1. cala stylizacja bardzo mi pasuje, moze tylko zmienilabym buty, ktore same w sobie mi sie podobaja, ale nie wiem, czy do tego. ale musze przyznac ze calosc robi wrazenie;)

    OdpowiedzUsuń
  2. sandałków szczerze zazdroszczę! są piękne!

    OdpowiedzUsuń