15.2.13

you love me back.

Wyczerpana całym tygodniem pracy zawsze z ulgą i radością przyjmuję nadejście piątkowego popołudnia! Jest czas na zrobienie wszystkiego, na co w ciągu tygodnia nie miało się czasu- w moim przypadku to czekająca na półce książka, zaległy odcinek ulubionego serialu czy dodatkowa porcja ćwiczeń:)
Strój poniżej nawiązujący nieco do wczorajszego dnia (serduszka potrafią być wdzięcznym wzorem, trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić i nie przesłodzić stylizacji). 
Spełnienia planów weekendowych lub totalnie spontanicznych chwil w te wolne dni-dla każdego coś miłego:)
Ściskam Was ciepło,
besos,
BC
***
I'm so tired after all week in work, and it's finally friday afternoon-my absolutely favourite time in whole week. I have opportunity to doing stuff that I didn't  do during the week because I had more important things to do. In my case this is book which is waiting for me on my shelf, episode of my favourite series or just another part of exercises:)
Today's outfit presents my blouse with little hearts- we have to be carefull, because it's easy to look too sweet in clothes with this lovely pattern:)
Have a wonderful weekend!
Hugs and kisses,
BC


Coat, cardigan, bag: Bershka
Pants: Zara
Blouse: Pull&Bear
Boots: Reserved


9 komentarzy:

 1. Ślicznie wyglądasz ,niezwykle dziewczęco :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajnie wyglądasz;))

  zapraszam do wzajemnej obserwacji :)
  Buziaki ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie TU

  Obserwuję i liczę na to samo ;*:D

  OdpowiedzUsuń
 4. taaak, w weekendy w końcu jest czas na nadrabianie zaległości :-) Twoja stylizacja jest niepozorna, jak stoisz bokiem to taka zwyczajna, a tu nagle przód i serduszka!

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczny płaszczyk! ;))

  pozdrawiam i zapraszam do nas! http://thisismyrealstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna ta bluzeczka.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń