28.12.12

warm me up.

Jeśli napiszę, że jestem trochę rozleniwiona po świętach to nikogo nie zdziwię, prawda?:) Zwłaszcza, że wzięte dodatkowe parę dni urlopu wykorzystuję zakopując się z lubością w książkowe stronice:) I mimo, że z chęcią pojechałam wczoraj na poranne wyprzedażowe zakupy, to po powrocie z kubkiem kawy w ręku i z dużą radością powróciłam do lektury:) Mój dzisiejszy set to odzwierciedlenie mojego błogiego ,,nicnierobienia"- typowy casual- ma być wygodnie i ciepło! Dlatego mimo, że postawiłam na lżejszy, nie puchowy płaszcz to pod spód zapobiegliwie narzuciłam na siebie futrzaną kamizelkę:)
Co robicie w wolnym od szkoły/pracy czasie między świętami a nowym rokiem?:)
Ściskam Was ciepło,
besos,
BC
***
If I tell you that I feel a bit lazy because of the holiday, you won't be suprised, will you?:) I'm in heaven because I have planty of time for reading books, I really love it! And that's why my today's outfit is so simple and casual- it must be comfy and warm!
How are you spending your time between Christmas and New Year?:)
Hugs and kisses,
BCCoat, jeans, blouse: Stradivarius
Fur vest: Bershka
Bag: etorebka
Boots: Reserved
Bracelet: bydziubeka
Scarf: H&M
Gloves: made by my mom
 


5 komentarzy:

 1. love your vest. Nice look :)
  http://thirtysomethingchic.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nice outfit :**

  http://ivanafashiongirl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. czekam na post wyprzedażowy :)

  Pozdr,
  VinciaXS.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialna stylizacja. Strasznie podoba mi się twoja torba i bluzka :)) Świetnie prowadzisz bloga. Dobrze mi się czyta i ogląda twoje posty :) Zapraszam do mnie. Może zaobserwujesz? ♥

  OdpowiedzUsuń