28.5.13

owf.

Po mojej pierwszej dłuższej wizycie w Warszawie mogę z czystym sumieniem odhaczyć z listy miejsc do zobaczenia: Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy oraz Krakowskie Przedmieście. Niestety nie udało nam się dotrzeć do Łazienek, ale jest to świetny pretekst, żeby wrócić do stolicy raz jeszcze.
Osoby chcące odwiedzić naszą stolicę zachęcam do odwiedzenia wymienionych miejsc, w szczególności:
Muzeum Powstania Warszawskiego- niesamowite miejsce, gdzie na prawdę z pokorą trzeba pochylić się nad nie tak przecież daleką historią- lekcja, którą zdecydowanie warto odrobić!
Centrum Nauki Kopernik- wyjątkowe miejsce w którym Twoja ekscytacja odkrywaniem mniej lub bardziej znanych zagadnień z dziedziny nauki i techniki stawia Cię na równi z dzieckiem:)
Oczywiście pozostała cała lista miejsc do których chciałabym zawitać, ale niestety z racji tego, że czasu weekendowego nie dało sie naciągnąć, pozostało obmyślić termin kolejnej wizyty w tym mieście!
Specjalne podziękowania za cudowny weekend wędrują do Kini i Tomka, oraz oczywiście mojego niezastąpionego fotografa- M:*
Już niedługo post z nową stylizacją (bardzo słoneczną, na przekór kapryśnej pogodzie za oknem:))
Ściskam Was mocno,
besos,
BC
3 komentarze:

 1. To my dziękujemy za wspaniały weekend i już czekamy na kolejną wycieczkę z wami :) Może być nawet zwykły rowerowy wypad za miasto :)
  ;***
  <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Warszawa to zdecydowanie moje ulubione miasto :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjecia ;)
  Warszawa to piękne miasto!

  http://closertotheedge1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń